KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577061
nr 1457 7061
Oidentifierad konstnär. Signerad, hamnmotiv. Olja på pannå, 25x33, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:39:30
300 kr
350 kr
800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr